mise 091120201. KATEHEZA ZA MLADE I ODRASLE: u petak u 19 sati. Tema: Noći i dani srca – Razmišljanja u vremenima nutarnje kušnje.

2. USTANOVLJENJE ODBORA ŽUPNOG CARITASA:
Nadbiskupski duhovni stol je potvrdio predložene članove Odbora Župnog caritasa Župe Presvetog Trojstva.
Članovi: Mira Oroz, Jadranka Juričić, Marina Lovrić, Anica Šeketa, Ana Ćatić, Zdenka Ćuk, Nikolina Čepek, Marita Dugandžić, Nedjeljko Očić, Marija Palčić, Milka Rumbočić, Sanja Selimović i Tomislav Vuković.

3. SVETE MISE U OVOM TJEDNU:
Župna crkva: u utorak i četvrtak u 18:30 sati; u subotu u 17 sati.
Strmec: u srijedu u 7:30; u petak u 18:30 sati.

4. Sljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

P. - POSVETA LATERANSKE BAZILIKE, blagdan
U. - Sv. Leon Veliki
S. – Sv. Martin Tourski
Č. - Sv. Jozafat
S. - Sv. Nikola Tavelić

5. SUSRET RODITELJA I KRIZMANIKA (vjeroučenici 8. razreda): u nedjelju, 8. studenoga nakon mise u 11 sati ispred pastoralnog centra (euharistija, susret i kratki dogovor s roditeljima i krizmanicima).

6. SUSRET RODITELJA I PRVOPRIČESNIKA (vjeroučenici 3. razreda): u nedjelju, 8. studenoga u 10:30 sati ispred pastoralnog centra (euharistija, susret i kratki dogovor s roditeljma i prvopričesnicima).

7. KLANJANJE PRED PRESVETIM: u četvrtak u 18 sati.

8. SUSRET MINISTRANATAu subotu u 12 sati. Pozivamo dosadašnje ministrante i one koji se žele uključiti u ministrantsku zajednicu.

9. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

10. PROBE ZBOROVA U ŽUPI:
-ŽUPNI ZBOR (Veliki zbor): četvrtkom u 20 sati.
-DJEČJI ZBOR „SVETONEDELJSKI ANĐELI“: subotom u 15:30 sati.
-ZBOR MLADIH: subotom u 16:20 sati.
Ukoliko imate sluha i volite duhovnu glazbu pridružite nam se! Rado primamo nove članove!
Vjeroučenici koji su članovi zbora ili ministrantske zajednice imaju svoju skupinu te ne trebaju polaziti katehetsku skupinu s ostalim vjeroučenicima njihovog razreda (ovo vrijedi za 1., 2., 4., 5., 6 i 7. razrede).

11. ŽUPNA KATEHEZA u sljedećem tjednu održava se u skupinama prema objavljenom rasporedu.
  • Prvopričesnici (3. razredi) – jedan susret tjedno po rasporedu u skupinama.
  • Krizmanici (8. razredi) - jedan susret tjedno po rasporedu u skupinama.
  • Drugi razredi: u nedjelju, 8. studenoga u 10:10 sati.
  • Sedmi razredi: u nedjelju, 15. studenoga u 10:10 sati.
12. Vjerski tisak: GK, Mak… – čitajte katolički tisak!