-SVETKOVINA SVETOG JOSIPA, zaručnika Bl. Dj Marije: u utorak, 19. 3. Euharistija u župnoj crkvi u 17:30 sati, u Strmcu u 18:30 sati.
-Prestavljanje knjiga svećenika Đure Zrakića: u nedjelju, 24. 3. u sv. misama.

-NAVIJEŠTENJE GOSPODNJE – BLAGOVIJEST: ponedjeljak, 25.3. Sv. misa u župnoj crkvi u 18:30 sati.

-KRIŽNI PUT S VJEROUČENICIMA I RODITELJIMA DRUGIH RAZREDA: u utorak, 26. 3. u 17:55 sati.

-ISPOVIJED BOLESNIH U CRKVI: u subotu, 30. 3. u 17:30 sati u župnoj crkvi. Bolesnike koje možete dovesti u crkvu, svećenik će ispovijediti i pričestiti.

-SUSRET S KUMOVIMA POTVRĐENIKA: u nedjelju, 31. 3. euharistija u 11 sati i susret s kumovima (sudjeluju krizmanici s kumovima i roditeljima).

-TREĆI KRIŽNI PUT PO NASELJIMA ŽUPE – BREZJE: u nedjelju, 31.3. u 15 sati. 2016. godine smo započeli s pobožnošću križnoga puta po naseljima naše Župe. Ove korizme organiziramo treći križni put, a pobožnost se moli u naselju BREZJE: polazak od novog parkirališta kod Svetonedeljskog groblja, I. Sopića, Radnička, Brezjanski put, M. Gupca, Brezjanski put, Radnička, Selska i završetak u parku u Brezju.

-KRIŽNI PUT S VJEROUČENICIMA I RODITELJIMA TREĆIH RAZREDA (PRVOPRIČESNIČKA SKUPINA): u utorak, 2. 4. u 17:55 sati.

-ZAJEDNICA OBITELJI (susret za roditelje i supružnike): u utorak, 2. 4. u 19:15 sati.

-ISPOVIJED BOLESNIH I NEMOĆNIH ŽUPLJANA U KUĆAMA: od 1. do 4. 4.
-PRVI SUSRET NEPOSREDNE PRIPRAVE ZA ZARUČNIKE – MOLITVENI SUSRET: u petak, 5. 4. u 19:15 sati. Susret je namijenjen zaručnicima koji naredna tri mjeseca žele sklopti sakrament ženidbe.
-DEVETI MEĐUŽUPNI KRIŽNI PUT VJERNIKA ŽUPA SVETE NEDELJE: u subotu, 6. 4. u 14 sati. Na križni put pozivamo naše župljane i ljude dobre volje. Neka mladi te članovi potvrđeničke skupine (sedmi i osmi razredi) skupine sudjeluju u pobožnosti. Polazak u 14 sati od župne crkve Uzvišenja sv. križa u Kerestincu do kapele sv. Roka i kapele sv. Andrije.

-ČETVRTI KATEHETSKI SUSRET S RODITELJIMA PRVOPRIČESNIKA (treći razredi): u utorak, 9. 4. u 18 sati.

-ČETVRTI KATEHETSKI SUSRET S RODITELJIMA KRIZMANIKA (osmi razredi): u utorak, 9. 4. u 19:15 sati.

-KORIZMENO-USKRSNA ISPOVIJED U ŽUPI S POKORNIČKIM BOGOSLUŽJEM: u četvrtak, 11. 4. u 17:40 sati u župnoj crkvi; od 19 sati u Strmcu. Crkvena zapovijed nas poziva da se svaki vjernik za Uskrs ispovijedi i pričesti.
-BIBLIJSKO–LITURGIJSKA SKUPINA (za mlade i odrasle župljane): u petak, 12. 4. u 20 sati. Tema: Liturgija Nedjelje Muke Gospodinje i Svetog vazmenog trodnevlja.
-KRIŽNI PUT S VJEROUČENICIMA I RODITELJIMA SEDMIH RAZREDA: u utorak, 16. 4. u 17:55 sati.
ŽUPNI CARITAS
-TJEDAN SOLIDARNOSTI S CRKVOM I LJUDIMA U BOSNI I HERCEGOVINI: od 18. do 24. 3. Današnja milostinja i prilozi idu za pomoć Crkvi i ljudima u BiH.
Odbor župnog caritasa, članovi župnih , vjernici iz BiH će u dvorani pastoralnog centra pripremili domjenak (neka bosansko-hercegovačke spcijalitete).

-KORIZMENA AKCIJA ŽUPNOG CARITASA 'ŠIMUN CIRENAC': od 29. 3. do 13. 4. U crkvu ili župni ured možete donijeti prehrambene namirnice, higijenske potrepštine ili novčani dar koji će prije Uskrsa biti podijeljeni potrebnim župljanima i obiteljima.
-PRIKUPLJANJE NOVČANE POMOĆI ZA BOLESNOG DJEČAKA IZ NAŠE ŽUPE: u nedjelju, 31. 3.
-PISANICE, UKRASNE KUTIJE…: u nedjelju, 7. 4.
-DOBROTVORNA AKCIJA PONUDE KOLAČA: na Cvjetnicu, 14. 4. nakon sv. misa. Tko se želi uključiti u akciju, kolače može donijeti u prostore pastoralnog centra u subotu, 13.4. od 17 do 18 sati.